Vložit diskusi Nejlepší texty Hledat autoraProč tento projekt vůbec vznikl a co si klade za cíl ?

------------------------------------------------------

Nijak se netajíme faktem, že bychom rádi vyplnili mezeru mezi diskusními servery.

Obvykle jsou diskusní servery spíše virtuální "ulicí", kde když na sebe něco řeknete, tak tím dáváte do ruky zbraň těm, kdo na sebe nic neřekli, aby vás poplivali odshora dolů. Klasikou většiny serverů je, že nejrůznější kreatury si tam i platí členství, aby měly vyšší práva a náhodný příchozí se stane snadnou obětí a duševní stravou lidských hyen. Zpravidla se používá prostředí, kdy se autor textu nemůže nijak bránit a buď si nechá nadávat nebo nadávky oplácí a tím padá na úroveň zvířat, která tam na něho čekají.

My bychom však raději virtuální kavárnu, kde jsou zajímaví lidé a říkají si zajímavé věci a nejsou omezeni tím, co si ulice myslí. Proto se server chová jako uzavřený klub, do kterého mohou zkusit přispívat všichni, ale nikomu není garantováno, že jeho příspěvky se budou publikovat, pokud budou konfliktní, nekvalitní nebo admin dojde k názoru, že tomu člověku nejde o diskusi, ale o zviditelnění se či vyprovokování konfrontace, jak je na netu časté. Pořádek, slušnost, vzájemná úcta a korektní text bez výhrad k adminovi či webovému prostoru jsou zásadní podmínkou účasti v klubu. Ostatní webové prostory se smí řešit jen okrajově. Není to ani reklamní prostor ani nástěnka pomluv. Jde zde o diskusi a o myšlenky na dané téma.

---------------------------

Dalším častým jevem diskusních serverů je setkávání uživatelů, kdy se tvoří kolem serveru samotného jakási sekta, která mezi sebe pustí jen ty, kdo jsou stejní jako oni. Nezřídka jsou to loseři, se kterými kromě počítače nikdo nekomunikuje a vyžívají se v tom, že jsou zlí na ty, kdo jsou v normálním živoptě úspěšnější než oni. Specializované servery si pěstují různě handicapované lidi a tahají z nich příspěvky s tím, že je utvrzují v tom, že normální je být stejný jako všichni ostatní a cokoliv odlišného týmově ukřičí, vyženou, zabanují.

Skutečnou svobodu slova, kdy diskuse patří autorovi, on sám může určovat co promázne a co ne a kdy si autora vážíme a chceme mu udělat ideální prostředí pro jeho prezentaci.

---------------------------

Nejde nám o zisk, necpeme všude plno bannerů, které znepřehledňují stránky. Neprotěžujeme v diskusích zákulisní známé, ani nemažeme nic co není nezbytně nutné smazat ze zákona či pro pořádek.

Vážíme si vás, protože jste to vy, kdo dělá tento server. Vítejte na www.ZPOVĚDKA.cz a věříme že se budete rádi vracet.Na závěr pravidla, která jsou závazná pro všechny :

- zákaz útoku na jiný nick
- zákaz přehnaných vulgarit
- diskutující se nesmí urážet a být agresivní
- zákaz plácat nesmysly (posoudí admin)
- nadpis musí souviset s obsahem zpovědi
- nesmí se politika ve smyslu agitace
- nesmí se smrt za účelem šíření emocí
- nesmí se holocaust agitačně
- nesmí se zjevné reklamy či agitka
- nesmí se reklama na vlastní osobu
(holčičky co hlásají že je jim 20 a jsou hezké či dominanti tvrdící jací jsou borci)

- nesmí se agresivně laděné příspěvky se slabou myšlenkou
- zákaz jakkoliv znevažovat, kritizovat či negativně rozebírat osobu admina
- zákaz kritizovat "totalitu" na zpovědce
- zákaz paktovat se s jinými nicky ve smyslu spojenectví a kupování si loajality lichocením
- zákaz zákulisního spojenectví typu "Frantu znám, je to fajn chlap, má pravdu"
- přísný zákaz uvádět na sebe jakýkoliv kontakt bez souhasu admina
- zákaz psát "dobrotivé" příspěvky bez jasného vyhraněného přínosného názoru
- zákaz tvrdit, že arogance je "odlišný názor" a má právo na existenci na webu
- zákaz samozvaných soudců a kazatelů
- zákaz okřikovačů, kteří neustále všechny napomínají "jak to má být správně"
- kdo se neodkreje, jen řeší opakovaně pouze druhé, může být bez vysvětlování vyhoštěn
- přísný zákaz flirtování typu "jste skvělý člověk", "umíte žít" nebo jiného podlézání
- zákaz naparování se či záměrného lichocení "každý, kdo má intelekt jako ty či já.."
- přispěvatelé mohou mít rozsah textů jen takový, který odpovídá kvalitě jejich myšlenek
- s adminem se o systému nediskutuje, jeho rozhodnutí se respektuje, admin je tady šéf
- rádobypsychologické rozbory a zkoušet někoho prezentovat jako pacienta smí jen admin
- nesmí se texty obsahující manipulační techniky či demagogii
- nesmí se opakované texty v rozporu s myšlenkou prezentovanou adminem
- nesmí se texty požadující zdůvodnění vyřazení příspěvků
- diskuse o vyhozených jsou zakázány. Jejich nicky jsou proklety a zatraceny.


INFO pro diskutující ŽENY :

- typické texty od žen, které obsahují manipulace, rádobymoudré citace, povyšování se, polopravdy či obhajují femi agitku obecnými pravdami z médií nebudou vpuštěny.

- u textů osob ženského pohlaví je vyžadována pokora a povinnost psát příspěvek pro toho, s kým se bavím a ne pro obecenstvo či ostatní ženy abych ukázala, že jsem "bojovnice za práva žen". Podstatné je přesvědčit druhého a ne si před obecenstvem zamachrovat.

- cokoliv, co bude mít atributy slepičích svinstev (viz samostatné diskuse k tématu), bude smazáno. Závažné jsou především texty, kde se jako samozřejmost tvrdí, že někdo napsal něco, co vůbec nepsal nebo překrucování či lži. Stejně tak předkládání tvrzení bez argumentu.

- je přísně zakázáno vytvářet spojenectví, vzájemně se chválit, přát si k narozeninám apod.

- citace cizích děl bez vysvětlení klíčových myšlenek v díle, které mají za cíl jen povyšovat se nad oponenta svou "vzdělaností" a schováváním se za cizí moudra nebudou tolerovány.

- pokud libovolně dlouhý text obsahuje v poslední větě tradiční kapku jedu (shození či urážku oponenta či degradaci jeho osoby - opět typické pro ženské diskutérky), bude smazán.

- pokud není příspěvek dostatečně kvalitní či korektní nebo mu chybí pointa,
může být administrátorem změněn.Na základě opakovaného vynucování si dvojího metru a zvýhodňování v diskusích a požadavků na tolerování porušování pravidel od žen, které si začaly psát s adminem na zpovedka.cz@seznam.cz se s osobami s dámským nickem či způsobem vyjadřování na této emailové schránce nekomunikuje.Porušení jakéhokoliv bodu má za následek v lehčím případě nezveřejnění příspěvku,
v horším případě blokaci přispěvatele. Admin nemusí nic nikomu vysvětlovat.

Důvod pravidel je ten, abychom se nestali snůškou nesmyslů, politické agitky či přednáškovým sálem dětí školou povinných. Když to bude mít svůj důvod, jsou možné samozřejmě výjimky. O všem až do důsledku rozhoduje pouze hlavní Admin. Jeho rozhodnutí je nevratné. Protesty jsou zbytečné. Kdo má BAN, ten může pouze číst, ale jeho texty se nezpracují.